UAB „UHB Agro” yra generalinis šių metų parodos „Agrovizija 2022” rėmėjas

TERRRAMILE NPK trąšos, gaminamos UAB „UHB Agro“ yra generalinis šių metų parodos „Agrovizija 2022” rėmėjas. Parodos tema – Daugiau su mažiau atliepiama ir ekspozicijoje, nes šiandieninės aktualijos lemia žemdirbių norą ieškoti naujų, progresyvių sprendimų augalų mityboje. Siekiama optimizuoti tręšimo sąnaudas, tuo pačiu užauginant didesnį derliaus kiekį ir tausojant dirvožemį.

Akivaizdu, kad norint ūkininkauti našiau, o kartu ir tvariau yra būtina ieškoti naujos kartos sprendimų, galinčių išpildyti ūkių lūkesčius. Lietuviškų trąšų gamintojas UAB „UHB Agro“, generalinis šių metų parodos „Agrovizija 2022“ rėmėjas atliepdamas parodos temą „Daugiau su mažiau“ pristatys naujos kartos NPK trąšas, kurių sudėtyje talpinami ne tik pagrindiniai mitybiniai elementai N, P ir K, bet ir silicis bei huminės rūgštys vienoje, toje pačioje granulėje.

Naujos kartos trąšos, būtent dėka silicio ir huminių rūgščių, daro teigiamą poveikį dirvos biologinėms savybėms, gerina dirvožemio cheminius bei fizikinius parametrus, ir leidžia kur kas našiau naudoti trąšų granulėje esančias maisto medžiagas augalams. Tuo būdu su mažiau trąšų pasiekiamas didesnis derliaus rezultatas, didinamas tręšimo efektyvumas, tausojama aplinka. Inovatyvūs, tvaresni augalų mitybos sprendimai prisideda prie švaresnės gamtos, plačiąja prasme ir prie kokybiškesnio kiekvieno žmogaus gyvenimo. Parodos metu vyks žaidimas ir įsigyjantys TERRAMILE NPK trąšas turės galimybę laimėti puikius prizus.

Žaidimo taisykles rasite paspaudę šią nuorodą.