TERRAMILE

TERRAMILE trąšos gaminamos tik iš aukščiausios kokybės komponentų. Tai naujos kartos, subalansuoti produktai, atitinkantys Jūsų dirvožemio poreikius.

TERRAMILE trąšos gaminamos be nitratų, todėl užtikrina sveikesnį ir kokybiškesnį derlių, tausoja gamtos resursus. Siekdami optimizuoti derlių, laikomės nuosaikumo principo. Mus įkvepia maksimalus trąšų efektyvumas, todėl, bendradarbiaudami išvien su pripažintais žemės ūkio specialistais, mokslininkais kuriame TERRAMILE trąšas, atitinkančias šiuolaikinio ūkininkavimo principus.

TERRAMILE trąšos suteikia augalams tolygų maisto medžiagų pasiskirstymą ir įsisavinimą.
– Jokių perteklinių kiekių.
– Jokių bereikalingų komponentų.
Tai – ekspertiškai tikslus receptas.

TERRAMILE trąšos užtikrina gerą Jūsų dirvožemio savijautą: sudėties elementai optimizuoja dirvos kokybinius parametrus, sukuria mikroorganizmų veiklai palankią terpę. NPK trąšas kuriame lanksčiai prisitaikančias prie dirvožemio – jo nealinančias, užtikrinančias optimalų derlių.

TERRAMILE trąšos – tai, kas tinka būtent Jūsų dirvožemiui ir augalui. Tai preciziškas ir ilgalaikiai efektyvus poveikis. Jau daugiau nei 15 metų tobuliname tai, ką šiandien tiekiame Jums!

Terramile trąšų gamykla

Sėja su Terramile NPK trąšomis

Terramile NPK išskirtinumai

Terramile NPK pritaikytos Lietuvos ūkininkų poreikiams

Terramile NPK trąšos su huminėmis rūgštimis

jan-kopriva-LTMaAwxanGk-unsplash
DISTRIBUTORIUS

UAB „UHB AGRO“ savo veikloje aktyviai bendradarbiauja su trąšų ir pašarų tiekėjais Lietuvoje, Ukrainoje, Uzbekistane, Kazachstane. Eksportuoja savo produkciją į Tailandą, Kiniją, Vietnamą, Prancūziją, Slovakiją, Čekiją, Austriją,  Lenkiją, Latviją, Estiją. Įmonė 2017 metais sertifikuota GMP+. Įmonės apyvarta 2017 metais viršijo 30 milijonų eurų

KONTAKTAI

UAB „UHB AGRO“
Gintaras Dulinskas
Pardavimų vadovas
Plento g. 92, Širvintos, Lietuva, LT-19126
Įmonės kodas: 303402007
PVM kodas: LT100008895811
Tel.: +370 602 56 384
gintaras.dulinskas@uhb.lt